Altyapı maliyeti olmadan müşterilerinize nasıl mükemmel bir e-posta servisi sunabilirsiniz?

Altyapısı Uzman Posta tarafından sağlanan cloud e-mail hosting servisini ürün kataloglarına ekleyerek müşterilerine sunan servis sağlayıcılar büyük altyapı maliyetlerinden kurtulabiliyor.

Altyapı maliyeti olmadan müşterilerinize nasıl mükemmel bir e-posta servisi sunabilirsiniz?

Bulut e-posta kullanımı kurumsal  tarafta da hızla artıyor. Şirketler pek çok nedenden ötürü cloud e-mail hizmetlerini dijital servis sağlayıcılarından daha çok talep ediyorlar. Dolayısıyla portföyünde cloud e-mail hosting servisi bulunduran servis sağlayıcılar, müşterilerinin memnuniyet düzeyine paralel olarak pazardaki rekabet avantajlarını da artırabiliyor. Üstelik bu servisi portföylerine artık yüzbinlerce liralık altyapı maliyeti olmadan ekleme şansına sahipler.

Altyapısı Uzman Posta tarafından sağlanan cloud e-mail hosting servisini ürün listelerine ekleyerek kendi müşterilerine sunan servis sağlayıcılar büyük altyapı maliyetlerinden kurtulabiliyor, ek olarak operasyonel düzeyde büyük ticari ve teknolojik avantajlar elde ediyor. Bu avantajları şöyle sıralayabiliriz:

Güvenilir ortaklık

Başarılı iş ortaklıkları kurumlar arası ahenk ve güvene bağlıdır. Uzman Posta markasının sahibi olan Pusula İletişim, 23 yıllık geçmişinde birlikte çalıştığı yüzlerce iş ortağına her zaman en kaliteli ve gelişmiş hizmetleri sundu. Pusula, güvenilir ve uzman kadrosuyla iş ortaklarının her zaman yanında olur.

Daha geniş portföy, artan ciro

Uzman Posta cloud e-mail hosting bayi programına katılmak, ürün portföyünü geliştirip cironuza katkı sağlayacak yeni iş kanalları yaratır. Uzman Posta altyapısını kullanarak sunduğunuz hizmette kendi markanızı ve kurumsal kimliğinizi kullanarak müşterilerinize hem kaliteli hem de ekonomik bir e-mail servisi sunmuş olursunuz.

Öğrenim ve destek kolaylığı

Tamamen yerli geliştiricilerin ürünü olan Uzman Posta servis altyapısıyla müşterilerinize hiç bir tecrübe ve özel eğitim gereksinim olmadan hızla servis vermeye başlarsınız. Çalışmaya başladığınız ilk günden itibaren işi sadece e-mail olan ekiplere her zaman erişip konuşabilirsiniz. Ekiplerimiz işinizin düzgün gitmesini sağlamak için sizi destekler, siz de müşterilerinize en iyi yaptıkları şey olan işlerine odaklanmaları için yardımcı olursunuz.

Kurumsal kimlikle özelleştirme

Kendi marka, logo ve kontak bilgilerinizle özelleştirebildiğiniz, panelinden web mail arayüzüne kadar sizin kurumsal kimliğinizi giydirebildiğiniz Uzman Posta altyapısı sayesinde müşterinizle aranıza kimse girmemiş olur.

Türkçe ve anlaşılır eğitim materyali

Web mail arayüzü, yönetim paneli, tüm masa üstü istemci yazılımları ve popüler IOS/Android cihazlar için hazırlanmış yüze yakın Türkçe ve kolay  anlaşılır eğitim videosuna ve dokümana müşterileriniz anında erişim sağlayabilir. Uzman ekiplerimizden her zaman DNS ve benzeri ayarlar için destek alınabilir. Yüz yüze görüşmek ve birinci ağızdan eğitim almak için ofislerimizi ziyaret edebilir ve kendi iş yerinizde bize bir çay ikram edebilirsiniz.

Gerçek indirim

Bayiler için iskonto marjı önemlidir. Public Cloud ürünlerimizde indirimlerimiz yüzde 50 ile başlar. Adetleriniz arttıkça indiriminiz de artar. Fiyatlarınızı kendiniz belirler veya diğer ürünlerinizle birleştirip paket fiyatlarla satabilirsiniz.

Yüzde 100 kesintisizlik

Bizim motive eden, bayimiz olarak kendi müşterilerinize sürekli çalışan ve kaliteli bir hizmet sağlıyor olmanızdır. Kesintisizlik, müşteriniz, şirketiniz ve dolayısıyla Uzman Posta için kritik önemdedir.

Ürün ve kapasite çeşitliliği

Tüm şirketler e-postayı ana iletişim aracı olarak kullanıyor. Yine de e-mail servisleri tüm şirketlerin günlük ihtiyaçlarına ve fonksiyonel beklentilerine tümden cevap veremez. Uzman Posta ürün portföyünde, farklı ihtiyaçlara cevap verebilmenizi sağlayacak bir çok altyapı çözümü bulunuyor. Uzman Posta’nın bayi programıyla sadece webmail veya POP3 ile çalışan şirketlere hizmet verilebildiği gibi mesajları senelerce saklayıp bunlara her zaman erişmek isteyen kullanıcılara da hizmet verilebiliyor. Private Cloud çözümleriyle kota limitsiz hesaplarda eski mesajlar silinemez şekilde arşivlenebilir, tek bir mesaj dahi istendiği zaman arşivden çıkarılıp incelenebilir. Pazarlama ve bilgilendirme amaçlı toplu mail gönderimlerini var olan e-posta adresi ve kurulu yazılımı değiştirmeden yapabilirsiniz. Aynı hesapları iOS ve Android cihazlarınıza takvim ve kontak yönetimi de dahil kurabilirsiniz. E-fatura gibi gönderildiğinden emin olmak istediğiniz mesajları gönderim sonrası takip edebilirsiniz. Uzman Posta kısa süre içinde tüm fonksiyonları kendi yönetim arayüzlerinize doğrudan bağlayabilmenize olanak veren REST API teknolojisini devreye alıyor olacak.

Uzman Posta’nın cloud e-mail hosting bayi programıyla ihtiyacına cevap veremediğiniz müşteriniz kalmaz, müşterinize tek bir durakta e-posta ile ilgili tüm servisleri sağlarsınız.

Görsel: Pixabay@Pexels